Állásajánlatok

Kötészeti vágó

Gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk több műszakos munkarendbe Seypa vágógépekre.
Jelentkezni Konecsni Ferencnél a 06 30 9 346 305 telefonszámon vagy önéletrajzot a kferenc@grafitpencil.hu mail címre várjuk.

Irkafűzőgépkezelő

Müller Martini irkafűzőgépre keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat több műszakos munkarendbe.

CTP-s munkatársat keresünk

Feladatok:
- Kilövések készítése, ellenőrzése a meghatározott technológia szerint.
- CTP berendezések önálló kezelése, karbantartása (Fuji Luxel)
- Önálló munkavégzés

Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Signa Station ismeret
- Kiadványszerkesztői gyakorlat

Önéletrajzokat a kferenc@grafitpencil.hu mail címre várjuk

Gépmester

Újpesti nyomda keres B/1 4 színes KBA nyomó gépekre, gyakorlattal rendelkező gépmestert 3 műszakos munkarendben.
Jelentkezni Bazsik Istvánnál a 0630 550 7302 telefonszámon.

Géptermi kisegítő

Munkatársat keresünk géptermi kisegítő pozícióba. 3 műszakos munkarendben. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Jelentkezni Bazsik Istvánnál a 0630 550 7302 telefonszámon, Önéletrajzokat a bistvan@grafitpencil.hu mail címre várjuk.